forumohalu.org « METAFIZIKA « Filozofija Realnosti i Svemir  « Šuplja zemlja, Agartha, DNA, Serpent Magnetism
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Šuplja zemlja, Agartha, DNA, Serpent Magnetism  (Posjeta: 2054 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Žena Vrač
जीव
कृष्ण
Spol: Ženski
Judge me by my size, do you?
« na: Prosinac 15, 2008, 12:10:51 »

The universe is alive. It may be communicating to conscious beings (humans) in visual and spiritual cues. These signs can be deciphered from the fabric of space time after being processed through our primitive and egotistic human filters.. but if we only stop to make the connections, the tree of life.. of knowledge.. awaits us all.
Evidentirano

BEWARE!! Anger, Fear, Aggression - dark side are they. One you start down the dark path, forever will it dominate your destiny
जीव
कृष्ण
« Odgovor #1 na: Prosinac 15, 2008, 12:31:30 »

Nekako intuitivno ta mi je teorija najlogičnija. Sjećam se da sam još kao malo djete u u osnovnoj školi ustanovila da bi i Zemlja trebala biti šuplja kada su sve lopte koje sam probušila (ili prerezala) bile šuplje, od one za ping pong, preko teniske loptice do medicinke. Zaista da li postoji lopta koja nije šuplja a da to nije loptica skočica?

Mislim da u principu nema velike razlike između loptica i naše majčice Zemlje. :girl_crazy:
Evidentirano

Znanje, literatura, filmovi http://www.znanje.tk  + http://lydiadeetz.vox.com
Default Avatar
जीव
कृष्ण
« Odgovor #2 na: Prosinac 15, 2008, 09:40:02 »

Prije dvije godine sam "putovala" u meditaciji u središte zemlje, kao da je stvarni prostorna  :swoon:
Evidentirano
fuckthematrix
Gost
« Odgovor #3 na: Prosinac 24, 2008, 04:38:52 »

Sasvim sam uvjeren da je zemlja šuplja i da postoji još jedan svijet ispod ovog jer ako pogledamo svemir i kažemo mi smo gore a oni su dole od koje točke krećemo što je dole a što gore tj isto tako kinezi mogu reći oni dole za nas.Mislim da stvoritelj ili bog ili kako ga već tko hoće nazvati nije trošio prostor bezveze sve ima svrhu i najmanji dio svemira jer je to dio njega samog kao i svaka stanica u čovjeku.Zato se kaže da je bog stvorio čovjeka na sliku svoju ne u doslovnom smislu.Ljudi su u zabludi jer se drže današnje znanosti koja je na skroz krivom tragu jer kako je rekao jedan mislilac sve što čovjek čuje od drugog čovjeka je mrtvo znanje.Nažalost cijela današnja znanaost počiva na takvom znanju tj nekoga tko ni sam nezna.Einstein je rekao "Na svijetu imamo intuitivno kao božiji dar i intelekt kao vjernog slugu, odbacili smo božiji dar a slavimo vjernog slugu"
Evidentirano
जीव
कृष्ण
Spol: Muški
:)
« Odgovor #4 na: Prosinac 30, 2008, 11:49:14 »

I meni se svidja ideja suplje zemlje, i ako ikad uspem izletiti u astral, obavezno cu i to proveriti. :)
Valjda je to moguce proveriti astralnim putovanjem. :)
Evidentirano

Wish
कल्कि
जीव
कृष्ण
Goloka
« Odgovor #5 na: Srpanj 05, 2010, 04:09:03 »

Evidentirano

कल्कि
जीव
कृष्ण
Goloka
« Odgovor #6 na: Srpanj 24, 2010, 11:08:00 »

Nadam se da smo još uvijek na nivou da kužimo da su bića ispod zemaljske površne dosegla veči materijalni i evolucijski razvoj.

Odlazak na posao ljudi koji sjede s vama negdje u kafanama su možda upravo shapesifteri ljudske rase koja živi pod zemljom i kreću se tzv NLO letjelicama.

pozzz

Evidentirano

कल्कि
जीव
कृष्ण
Goloka
« Odgovor #7 na: Kolovoz 23, 2010, 02:12:15 »

http://video.google.com/videoplay?docid=-1644736444183375972
Evidentirano

कल्कि
जीव