forumohalu.org « ASTRAL « Istraživači Astrala « Iskustva sa Astrala « Zanimljivi snovi...
 Str: 1 ... 54 55 56 [57]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Zanimljivi snovi...  (Posjeta: 36457 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
नरसिंह
Global Moderator
कृष्ण
Spol: Muški
Goloka
« Odgovor #1120 na: Prosinac 30, 2017, 05:19:07 »

Sad sam se sjetila šta mi se desilo jutros i ne mogu se prestat smijat  cheesy

Imala sam ujutro paralizu više puta za redom, nisam mogla utonuti u normalan san... Uspjela sam izaći iz tijela par puta ali nisam daleko dogurala, uglavnom nije to poanta priče. Sjećam se da sam u jednom trenutku, dok sam ležala tako paralizirana, vidjela kako mi po krevetu plešu likovi iz Disney-evih crtića :hahaha: Bili su tu Micky i Miny Mouse i još neki, ne znam točno koji... Promatrala sam ih nekoliko minuta, stvarno ne znam odakle to, niti gledam crtiće niti sam razmišljala o tome prethodno.

Svi normalni ljudi u paralizi obično ishaluciniraju neke utvare, demone, šta ti ja znam... Ovo mi se još nije desilo prije cheesy

Sjetila si me nekih stvari iz djetinjstva sada. Kao dijete sam prepricavao roditeljima san u kojem se vozim u nlo-u sa alienima koji bi se pretvorili u disney likove kada bih se uplasio.
Evidentirano

Administrator
कृष्ण
Spol: Ženski
Past is Prologue
« Odgovor #1121 na: Siječanj 02, 2018, 12:46:55 »

Ovo je baš zanimljivo Narasimha. Sjećaš li se još kojih detalja iz tog sna? Na primjer kako su alieni izgledali, i unutrašnjost broda?

Evo sjetila sam se još jednog sna od prije nekoliko dana. Preda mnom se pojavio Krishna kao beba. Bio je u pelenama, tijelo mu je bilo plave boje i sjajilo se, ali mu nisam mogla vidjeti lice. Kleknula sam pred njega i sklopila ruke u znak zahvalnosti, a on je stopalima dotaknuo moju glavu i znala sam da mi je time dao blagoslov. Dočekala i ja svoj darshan. :)
Evidentirano

harer nāma harer nāma   harer nāmaiva kevalam
kalau nāsty eva nāsty eva   nāsty eva gatir anyathā
नरसिंह
Global Moderator
कृष्ण
Goloka
« Odgovor #1122 na: Siječanj 04, 2018, 06:26:38 »

Ovo je baš zanimljivo Narasimha. Sjećaš li se još kojih detalja iz tog sna? Na primjer kako su alieni izgledali, i unutrašnjost broda?

Evo sjetila sam se još jednog sna od prije nekoliko dana. Preda mnom se pojavio Krishna kao beba. Bio je u pelenama, tijelo mu je bilo plave boje i sjajilo se, ali mu nisam mogla vidjeti lice. Kleknula sam pred njega i sklopila ruke u znak zahvalnosti, a on je stopalima dotaknuo moju glavu i znala sam da mi je time dao blagoslov. Dočekala i ja svoj darshan. :)

Nazalost ne. Puno je takvih snova bilo koje sam im prepricavao ali se ne sjecam nicega.

Evidentirano

Administrator
कृष्ण
Past is Prologue
« Odgovor #1123 na: Siječanj 04, 2018, 12:51:29 »

A šteta, bilo bi zanimljivo čitati takvo što. :)
Evidentirano

नरसिंह
Global Moderator
कृष्ण
Goloka
« Odgovor #1124 na: Siječanj 04, 2018, 03:31:22 »

Kad uhvatim vremena malo napisat cu ti cijelokupno iskustvo moje obitelji oko te teme :)
Evidentirano

नरसिंह
Global Moderator
कृष्ण
Goloka
« Odgovor #1125 na: Siječanj 04, 2018, 09:41:30 »

Sve je zapocelo kada je moja stara ostala trudna samnom. Stari je otisao na ratiste u bosnu i dugo vremena nije cula ni traga ni glasa o njemu. Kroz tu tugu i bol koju je prozivljavala jedne veceri zaspe i u snu se nade na mostu. Neki glas je dozove, nije bio ni muski niti zenski glas....ona se okrene i ugleda ogromno sunce u koje moze gledati bez problema. Samo je cula da ce sve biti u redu. Probudi se bez ikakvog straha koje je prethodno vrijeme trpila znajuci da ce sve biti u redu.
To je bio pocetak njenog putovanja...da bih podjelio sva njena iskustva trebao bi stvarno opsirno pisati no podjelit cu neka koja su mi ostala najvise u pamcenju.
Na pocetku su je vodili svuda i pokazivali joj svasta ali ih nikad nije mogla vidjeti. Od staklenih tunela na marsu, kamene knjige popol vuha i tako nekih stvari za koje ona nikad nije znala nit bila upucena...da bi na kraju sve te stvari izlazile u novinama kao nova otkrica.
nakon nekog vremena ih je prvi put i ugledala...visoki...plave kose...bljedog lica i plavih ociju...koje su mogle pogledati u tvoje najdublje misli....opisivali su joj proslost zemlje i mogucu buducnost...da su oni tu da stite zemlju...
Jednom je zaspala...i sanjala da pricaju kako ce se naci u knjiznici u toliko i toliko sati...ujutro je stari upitao s kim je to pricala na telefon kad telefon nije zvonio. I stvarno iducu vecer zaspe i nade se u knjiznici...sjeca se muzike koju ne moze usporedit s nicim slicnim na zemlji...i gdje su su joj dali neku injekciju i rekli da je to experiment...kad su se probudili docekala ih je vruca skuhana kava na stolu iako nikog osim njih nije bilo kuci
Da prica bude jos bolja neka iskustva su ona i stari djelili zajedno...ona ih sanja da su sletjeli sa nlo-om i dode do pola price i stari nastavi jer je isto to prozivio
A ja sam prepricavao dosta toga o njima kad sam bio klinac...cak sam jednom prilikom dok su me poslali na spavanje zastao na pola hodnika i s nekim pricao...vratio se kod njih i rekao im da sam pricao sa isusom i sve im prepricao...ali su oni odmah zaboravili sve sta sam im ispricao
tko su oni...sta se sve izdogadalo...valjda ce mo saznati jednog dana
Evidentirano

नरसिंह
Global Moderator
कृष्ण
Goloka
« Odgovor #1126 na: Siječanj 07, 2018, 09:38:10 »

Sanjam sinoc...gledam tv...voditeljica nesto objasnjava...sjecam se da je imala kratku svjetlosmedu kosu i smede oci...skontam da mi netko ubacuje taj san u glavu...zagledam joj se duboko u nju i oci joj se pocnu razljevati i prikazu se reptilske...netko se nalazi oko mene no nisam nista vidio osim nejasnih obrisa
Evidentirano

Administrator
कृष्ण
Past is Prologue
« Odgovor #1127 na: Siječanj 07, 2018, 02:06:01 »

Ovo sve šta si napisao je 
Znam da vjerojatno nemaš vremena a ni volje dalje pisati ali molim te, ako te ikad uhvati želja napiši još koju riječ. Još nisam upoznala nekog s ovako fascinantnim iskustvima, ili ako jesam, to ne znam.
Najviše me se dojmi njihov fizički opis - svijetla put, plava kosa, plave oči... Jer već unazad par godina imam mentalnu sliku takvih bića u umu i pojma nemam otkuda mi. Niti se sjećam snova s njima, niti bilo kakvih događaja... Wow. Baš wow.
Evidentirano

नरसिंह
Global Moderator
कृष्ण
Goloka
« Odgovor #1128 na: Siječanj 09, 2018, 11:21:02 »

Napisati cu ti kako se cega sjetim...odavno nisam razgovarao s njom o tome...morao bi se podsjetit...ili joj ukrasti dnevnik da sve prepisem vamo heheh
Evidentirano

Administrator
कृष्ण
Past is Prologue
« Odgovor #1129 na: Veljača 12, 2018, 08:58:30 »

Jako zanimljiv i dojmljiv san sinoć. Komunicirala sam s "devi", odnosno božicom. Imala sam bilježnicu u koju napišem pitanje i odložim olovku. Olovka se potom sama podigne i ispiše odgovor na moje pitanje. Komunikacija je tako trajala dok nije došla moja baka i htjela vidjeti što se događa. Ponovno sam ispisala pitanje i odložila olovku, ali ju je moja baka uzela u ruke. Počela sam vikati na nju da to ne smije raditi, da će prekinuti komunikaciju. Tako je i bilo, više nisam dobila odgovor. Žao mi je što se ne sjećam ni pitanja ni odgovora.
Nakon toga sam sanjala da šećem vani s frendicom i ona mi je spominjala hinduističku božicu sa sedam nogu. Sad istražujem po internetu, možda ju nađem negdje...nisam još čula da takva postoji.

U biti sad sam se sjetila da sam frendici u snu odgovorila da se radi o Kali, ali ona nema sedam nogu...
Evidentirano

Str: 1 ... 54 55 56 [57]   Gore
  Ispis  

Skoči na: