forumohalu.org « INFO PULT I BRBLJAONICA « Blogosfera « Balvanov dnevnik snova
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Balvanov dnevnik snova  (Posjeta: 71 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
বাংলা
जीव
कृष्ण
« na: Rujan 22, 2017, 12:01:02 »

1. San o starcu

...Imao sam san o nekom starijem čovjeku koji nabavlja žrtve i šalje ih u neku tamnicu, mučilište k nekom ogromnom crncu koji stavlja na sebe oklop i željeznu masku ili kacigu. Često ga je taj starac osobno pripremao za posao (svezao mu oklop i stavljao masku). Tad je taj crnac brutalno mučio i sakatio ljude koje je zavezao za neki zid. Krici su se čuli i nadaleko. Neka žena je na ulici prislonila uho na neku rupu ili šaht od kanalizacije i čula krikove kroz to. Kasnije sam ja upoznao tog crnca i otkrio kak je on zapravo dobar i samo mora raditi to što mu kaže šef, taj starac. Kasnije smo se sprijateljili i nagovorio sam ga da da otkaz i pobjegne. Na kraju je to i učinio pa smo zajedno negdje otišli...
Evidentirano

He who makes a beast of himself gets rid of the pain of being a man.
বাংলা
जीव
कृष्ण
« Odgovor #1 na: Rujan 23, 2017, 08:35:32 »

2. Tai Chi

...Odlučio sam opet upisati Tai Chi. Vidio sam na netu da ima i trenera (u vještini od koje sam ja odustao jer mi nitko nije ništa pokazao - trenirali smo sami - bez trenera). Kad sam stigao bio je još jedan učenik. Trenerica je zatim stigla - bila je mlada i zgodna (crna kosa, crvena šminka). Zatim smo počeli vježbati neke pokrete, odnosno razgibavati se ja i učenik jedan nasuprot drugoga. Trenerica nas je ispravljala i govorila kako treba raditi. Mene je stalno pogledavala... Zatim smo trebali raditi ono pljeskanje dlanovima jedan s drugime. Kad smo to napravili, ona je rekla - "Ko želi mene isprobati?" - ja sam se javio, pa sam radio isto to s njom u paru. Napravili smo 3 pljeska, odma je rekla da stanem i sva me začuđeno pohvalila. Opet me izazovno pogledala. Ja sam tada rekao - "a ne, to mi je ostalo od brain gym-a" - "to smo vježbali kad sam bio u varaždinu", itd. Mucao sam dosta kad sam to govorio, a ona me još uvijek onako gledala. Onda je rekla da to nema veze - "Neki su prije isto imali dobre sposobnosti bez Brain Gym-a". Malo mi je osjecaj vrijednosti pao jer sam znao da nisam jedini (heh). Mislim da je to kraj...
Evidentirano

Administrator
कृष्ण
Spol: Ženski
Past is Prologue
« Odgovor #2 na: Listopad 04, 2017, 12:17:17 »

Hoću dočekati nastavak uskoro? :D
Evidentirano

harer nāma harer nāma   harer nāmaiva kevalam
kalau nāsty eva nāsty eva   nāsty eva gatir anyathā
বাংলা
जीव
कृष्ण
« Odgovor #3 na: Studeni 10, 2017, 12:42:18 »

3. Pseća kuća

...Dolazim u kuću ujke Bore da prespavam - na balkonu. Taman ispod balkona je kavez njegovog psa. Bojao sam se da se ograda ili balkon nekak ne bi mogli srušiti, a ja da padnem dolje kod psa. U međuvremenu mi se balkon nekako smanjio, a ograda nestala. Vidio sam da je desno od mene na balkonu još jedan pas, rotvajler. Zatim sam se u prepadu nekako popiknuo i pao dolje kod ovog psa ispod, a on me počeo grickati. Ja sam se uspaničio i pokušao opet popeti gore. I uspio sam nekako, ali ovaj doberman je mogao skakati visoko i mogao me dohvatiti i gore na balkončiću. Ja sam počeo bježati unutra i čim sam ušao, iza mene se stvorio još jedan čupavi pas, veliki, krenuo me gristi. Ujna Darinka je cijelo vrijeme gledala i smireno govorila - "ma neće ti ništa", ali psi su me grizli. Pokušao sam zatvoriti vrata od balkona da ne uđu, ali ne znam što se na kraju dogodilo samnom...
Evidentirano

বাংলা
जीव
कृष्ण
« Odgovor #4 na: Studeni 16, 2017, 07:12:12 »

4. Studentski život

...Jedno jutro sam se kasno probudio i počeo pričati s bratom kako ću početi ići na predavanja. Sjetio sam se taj dan da imam vježbe iz primjena računala i matematike, ali kad sam pogledao na sat bilo je već pola 2! Bio sam u šoku. U taj čas sam čuo kako se otključavaju vrata i moj tata ulazi u stan, a ja još u pidžami. Brzo sam otišao u kuhinju da me ne vidi, a on: "Ti nisi bio na primjeni!?!?" Ja sam mu mislio odgovoriti da sam zaspao, ali on je odmah nastavio dalje: "Di si bio u petak kad se pisao kolokvij iz fizike!!??". Na licu mu se očitavao divljački bijes. Ja sam se odjednom počeo tresti od panike, a suze su mi navrle na oči i skroz sam pocrvenio, te se sklonio iza stola izbezumljen. Tata je odjednom neočekivano popustio i pokazao mi da nije toliko strašno.
Sjeo sam na stolicu i ostao gledati kroz prozor... A brat me došao zajebavati, iako nije točno znao što se dogodilo...
Evidentirano

Str: [1]   Gore
  Ispis  

Skoči na: