Str: 1 ... 5 6 7 [8]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Droga  (Posjeta: 5709 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
जीव
कृष्ण
Spol: Muški
« Odgovor #140 na: Prosinac 27, 2013, 07:31:21 »

BTW, postoji li nekakva /hide funkcija na ovom forumu da se sakrije post od neregistriranih članova i googleovog indexiranja?

Ja se mogu pohvaliti da sam probao i dietalamid lizergične kiseline, i daturu, i LSA. Sa svima sam imao jako zanimljiva iskustva. U zadnje vrijeme mi se sviđa LSA, koja je vrlo moćna i ne uzima se za zabavu, nego zbog uvida koje daje. Barem je ja tako uzimam. :-)
Primjetio sam da LSA iz Hawaiian Baby Woodrose djeluje na mene smirujuće, opušta me u danima nakon tripa i mnogo sam pozitivniji prema ljudima, posebno onima koje volim. Obasipa me uvidima i savjetima kako da poboljšam sebe i svoje odnose s drugima, a samo iskustvo je predobro i jako zanimljivo. Samo, nije za razbit se i ići na tulume, to me nikad nije privlačilo kod psihodelika, jer i inače presnažno osjećam vibracije drugih ljudi, a te vibracije često nisu baš čiste. Meni je najbolje uzimati takve stvari za kontemplacije, a ako se već uključuje još nekoga onda s nekim tko ti je stvarno jako blizak.

EDIT: netko je pitao za psylocibinske gljive gdje se nabavljaju. Pa, najbolje ih je uzgojiti. Postoje mjesta odakle naručiš spore, i onda ih sam uzgajaš. Samo, spore su u RH ilegalne kao i sve drugo s potencijalom osvješćivanja ljudi. Potrebno je nešto vještine i strpljenja da ih se uzgoji, ali se svakako višestruko isplati. Mislim da gljivama treba pristupiti s poštovanjem, kao prema mudrim Učiteljicama.
Evidentirano
जीव
कृष्ण
Spol: Ženski
Nije važno koliko ste stari, nego kako ste stari.
« Odgovor #141 na: Siječanj 09, 2014, 06:53:28 »

Been there, done that, messed arround...I like it better my way.
Evidentirano
বাংলা
जीव
कृष्ण
« Odgovor #142 na: Siječanj 09, 2014, 07:45:24 »

Been there, done that, messed arround...

...I'm having fun, don't put me down,  I'll never let you sweep me off my feet..  smiley
Evidentirano

May the Force be with you. Always!
जीव
कृष्ण
Nije važno koliko ste stari, nego kako ste stari.
« Odgovor #143 na: Siječanj 09, 2014, 07:53:25 »

Evidentirano
कल्कि
जीव
कृष्ण
Goloka
« Odgovor #144 na: Siječanj 10, 2014, 10:45:16 »

http://www.cannabisculture.com/articles/3136.html
Evidentirano

जीव
कृष्ण
« Odgovor #145 na: Siječanj 10, 2014, 01:40:21 »

Naravno, kršćanstvo je uvijek bilo originalno prije svega. Originalno u krađi, pedofiliji, mučenju ljudi i štovanju tamnih božanstava.
Znate li da su hebrejski svećenici nosili kape u obliku gljiva za koje se smatralo da im daju mudrost? Također je toga bilo i u osmanskom carstvu i drugdje.
Evidentirano
कल्कि
जीव
कृष्ण
Goloka
« Odgovor #146 na: Studeni 24, 2015, 06:26:11 »

http://www.telegram.hr/politika-kriminal/borci-isis-a-se-masovno-drogiraju-captagonom-a-ovo-je-13-stvari-koje-dosad-znamo-o-tome/
Evidentirano

नरसिंह
Global Moderator
कृष्ण
Goloka
« Odgovor #147 na: Kolovoz 12, 2017, 09:25:17 »

Evo prvi put probao MDMA pa javim iskustva  :wub:
Evidentirano

Administrator
कृष्ण
Past is Prologue
« Odgovor #148 na: Kolovoz 18, 2017, 06:32:54 »

shocked Tek sad vidim ovo!!! Iiiiii kak ti je bilo?? Sve me zanima! :wub:
Evidentirano

harer nāma harer nāma   harer nāmaiva kevalam
kalau nāsty eva nāsty eva   nāsty eva gatir anyathā
नरसिंह
Global Moderator
कृष्ण
Goloka
« Odgovor #149 na: Kolovoz 20, 2017, 08:08:25 »

Rijetko kad sta konzumiram. MDMA je kako kazu osnova extazya iliti bombona hehe. Problem je kod bombona sto se mogu naci razna smeca koja mogu iskriviti osjecaj i iskustvo koje bi trebao donijeti. Ovo je puno bolje. E sad moja teorija je da ce to utjecati na svakoga drugacije. Vjerovatno o razini svijesti koju pojedinac ima. Vise manje znamo da to ljudi koriste kako bi se izdivljali na nekom jeftinom i komercijaliziranom techno partyu. Za mene i zenu je to vrhunac zblizavanja izmedu nas dvoje i cijelokupne okoline. U tim trenutcima padaju zastori i sve ono iz dubine duse izlazi na vidjelo. I setnja. Setnja nam je bitan dio toga. Pogotovo negdje u prirodi. Osjetis povezanost sa biljkama, vodom, svim bicima i taj neopisivi mir. Nema straha, nema pitanja jednostavno sadasnji trenutak. Promjeni te kao osobu da jasnije vidis neke stvari i poslje svega toga. 
Evidentirano

Administrator
कृष्ण
Past is Prologue
« Odgovor #150 na: Kolovoz 20, 2017, 01:07:49 »

Potpisujem ti svaku riječ.
Evidentirano

Administrator
कृष्ण
Past is Prologue
« Odgovor #151 na: Kolovoz 20, 2017, 04:21:21 »

Htjedoh nadodati... Baš tako kako si opisao, takvo je bilo moje prvo iskustvo s MDMA-om. Predivno zbližavanje s osobom koju sam voljela, noćna šetnja, beskrajni razgovori o svemu. Ono što mi je bio najveći plus jest to da mi je to bilo prvo iskustvo s drogom, nisam znala što da očekujem pa sam bila otvorena prema bilo čemu što se treba desiti. Nisam imala nikakva očekivanja niti ideja.

Osjetis povezanost sa biljkama, vodom, svim bicima i taj neopisivi mir. Nema straha, nema pitanja jednostavno sadasnji trenutak. Promjeni te kao osobu da jasnije vidis neke stvari i poslje svega toga. 

Da da da, baš to. Otvori ti oči na neki poseban način, shvatiš koliko je sve oko tebe predivno i primjetiš stvari na koje nikada prije nisi obraćao pozornost. Ja sam prije toga bila čisto gradsko dijete, zaljubljena u asfalt, zgrade, smog, aute... MDMA me odvela ravno u prirodu i pokazala mi što sam propuštala čitav život.

Možeš li navesti neke konkretne spoznaje do kojih si došao? Naravno, ako to nije suviše osobno pitanje...
Evidentirano

नरसिंह
Global Moderator
कृष्ण
Goloka
« Odgovor #152 na: Kolovoz 21, 2017, 09:31:38 »

Spoznaja koliko smo zapravo prestraseni sami sebe i okoline da drzimo sve duboko u sebi. Ja sam bio jedan od onih likova sa mrkim pogledom i robotskim ponasanjem bez osjecaja. Ali sam uvijek u sebi imao ogromnu empatiju prema drugima samo nisam htio pokazati. Nazadnje spoznas svu ljepotu svijeta i koliko ti zapravo ne treba biti bitno nikakvo ljudsko isprogramirano ponasanje i stavovi. Jednostavno biti svjetlo u ovom mracnom svijetu bez obzira na sve dok smo jos tu.
Evidentirano

Administrator
कृष्ण
Past is Prologue
« Odgovor #153 na: Kolovoz 23, 2017, 07:06:03 »

Evidentirano

जीव
कृष्ण
« Odgovor #154 na: Kolovoz 28, 2017, 05:29:10 »

Kroz koje god da dimenzije prolazis samo budi svoj i svijetlo ce ti biti put.

NARASIMHA setali smo zajedno.
Evidentirano

HARE KRISHNA
सूर्य
जीव
कृष्ण
« Odgovor #155 na: Rujan 01, 2017, 12:06:22 »

Spoznaja koliko smo zapravo prestraseni sami sebe i okoline da drzimo sve duboko u sebi. Ja sam bio jedan od onih likova sa mrkim pogledom i robotskim ponasanjem bez osjecaja. Ali sam uvijek u sebi imao ogromnu empatiju prema drugima samo nisam htio pokazati. Nazadnje spoznas svu ljepotu svijeta ...

To se iskushava kada pocne da se otvara Emocionalni centar.
Za to otvaranje koristi se Devocija. Ona aktivira Emocionalni um koji se umnogome razlikuje od svakodnevnog fizickog uma. Otvara se jedan novi svet jer percepcija ide iz drugog centra. Devocija je Transcedencija ali istovremeno mozes da je vrlo efikasno koristis u procesu Transformacije Nizeg u Vise.
Evidentirano
 Str: 1 ... 5 6 7 [8]   Gore
  Ispis  

Skoči na: