Str: 1 2 [3]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Kijanit - Kyanite  (Posjeta: 3884 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
जीव
कृष्ण
« Odgovor #40 na: Ožujak 04, 2010, 09:02:09 »

došao je,došao je...baš je cute,ima nešto šta podigne čoveka u tom kristalu...sad neka vibriše.I dobio na poklon onix,baš lijepo
Evidentirano

So slide back down and close your eyes,
Sleep a while you must be tired...
Žena Vrač
जीव
कृष्ण
Spol: Ženski
Judge me by my size, do you?
« Odgovor #41 na: Ožujak 04, 2010, 12:56:54 »

;D ja ga uvijek nosim sa sobom u torbici...
Evidentirano

BEWARE!! Anger, Fear, Aggression - dark side are they. One you start down the dark path, forever will it dominate your destiny
जीव
कृष्ण
chacruna
« Odgovor #42 na: Listopad 19, 2010, 01:01:05 »

evo i mog malog bića :) malosma ga ukrasila da ga mogu nosit uza se,, ima oko hm hmm 4-5cm

Evidentirano

vjeruj i dalje u čvrste zakone materijalne stvarnosti.ti su zakoni potrebni da bi mogao žiwjeti.ali nemoj ograničiti swoje wjerowanje samo na njih.prihwati činjenicu da postoje i druge stwarnosti u koima wrijede drugačija prawila i zakoni..
Žena Vrač
जीव
कृष्ण
Judge me by my size, do you?
« Odgovor #43 na: Listopad 19, 2010, 03:09:58 »

:wub: super je ! svaka cast!
Evidentirano

BEWARE!! Anger, Fear, Aggression - dark side are they. One you start down the dark path, forever will it dominate your destiny
नरसिंह
Global Moderator
कृष्ण
Spol: Muški
Goloka
« Odgovor #44 na: Siječanj 12, 2017, 09:21:30 »

Ja sam jedan od onih ljudi koji se ne znaju opustiti....stalno napet sa sto misli u glavi.
Trazio sam milijun nacina kako da si pomognem i umirim...no cak ni na najopustenijim mjestima mi to nije uspjevalo. Sve dok prije par dana nisam nabavio kijanit. Od prvog trena sam osjetio mir koji me prati svih ovih dana koliko ga nosim sa sobom.
Evidentirano

Administrator
कृष्ण
Past is Prologue
« Odgovor #45 na: Ožujak 29, 2017, 07:38:49 »

Evo baš imam jedan kijanit uz sebe i posve se slažem s tobom, Narasimha. Super je i za meditaciju onima koji se teško koncentriraju.

Prvi put sam ga koristila prije par godina kad sam tek počinjala s meditacijom i sve mi je smetalo, i najmanji šum me je izbacivao iz takta. Ali kijanit te prizemlji u sekundi i ostaješ smiren bez obzira što se događa oko tebe.
Evidentirano

harer nāma harer nāma   harer nāmaiva kevalam
kalau nāsty eva nāsty eva   nāsty eva gatir anyathā
 Str: 1 2 [3]   Gore
  Ispis  

Skoči na: