forumohalu.org « IZGUBLJENO ZNANJE « Zapadna Duhovnost « Vještičarstvo « Rituali « KAKO NAPRAVITI VLASTITI RITUAL
 Str: [1] 2   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: KAKO NAPRAVITI VLASTITI RITUAL  (Posjeta: 3059 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Phoenix
Gost
« na: Siječanj 07, 2009, 11:36:02 »

Najbolji rezultati se postizu sa vlastitim carolijama.To je zato jer taj ritual napravljen od vas ruke i za vas te je stoga puno efikasnija.

Osnovna struktura carolije izgleda ovako:

1.Prvo morate odluciti sto zelite postici sa riutalom te dali je neophodno za to raditi caroliju

2.Procitajte sto vise materijala o toj temi.

3.Nabavite Knjigu Sjenki ili jos bolje, napravite je sami.

4.U odgovarajuce vrijeme stvorite krug te pocnite pisati caroliju u Knjigu Sjenki.

Ritual mora ici sljedecim tokom:prociscavanje ritualnog prostora
postavljanje oltara
stvaranje kruga
prizivanje cuvare kula ili elementalne duhove
upalite svijece i tamjan te mirisne stapice
invokacija Boginje i Boga
punjenje energije kroz emocije i vizualizacija pozitivnog ishoda rituala
slanje energije u zeljenom pravcu ostvarenja zelje
zahvala Boginji i Bogu, te njihovo otpustanje
Gasenje svijeca i tamjana
zahvala i otpustanje elementalnih duhova ili cuvara kula
otvaranje kruga

Uzemljivanje viska energije , polaganjem ruku na zemlju

5.Ne zaboravite reci Blagoslovljen budi ili Neka tako bude!
I na kraju , zapamtite zlatno pravilo "Ne naudite nikome , cinite sto zelite".
Pogledajte i ostatak mojih stranica za dodatne informacije.

Blagoslovljeni Budite!

Evidentirano
जीव
कृष्ण
Spol: Muški
« Odgovor #1 na: Siječanj 07, 2009, 01:18:55 »

Ja imam jedno pitanje, a to me zanima vec duze vrijeme, zasto rituale raditi, zar nije moguce da se covjek razvije to te svrhe da je dovoljno da sve mentalno napravi i onda moze postici cilj sto si ga je zamislio, odnosno neku magiju da tako kazem.
Evidentirano

Iako sam siromasan imam snove svoje, pred tebe podastirem svoje snove, gazi njezno jer gazis po snovima mojim.
Žena Vrač
जीव
कृष्ण
Spol: Ženski
Judge me by my size, do you?
« Odgovor #2 na: Siječanj 07, 2009, 01:50:24 »

Itachi...

RITUALI
TEHNIKE
MEDITACIJA
itd.

.... je samo AUTO - prijevozno sredstvo - za neistreniran um - da ga dovedu do cilja - imas tisuce puteva - odaberes prevozno sredstvo koje tebi najvise odgovara. Jer da je um istreniran - dovoljno bi mu samo izreci misao i ta misao bi se manifestirala... Ovako je potreba neka priprema, fokus, ulozena energija, jer nam je fokus rastrkan na sve strane i tako nemozemo nista ni manifestirati...

p.s.- procitaj u mojem blogu na blogosferi  - razgovor izmedju 2 prijatelja
to je ta tematika
Evidentirano

BEWARE!! Anger, Fear, Aggression - dark side are they. One you start down the dark path, forever will it dominate your destiny
Phoenix
Gost
« Odgovor #3 na: Siječanj 07, 2009, 04:30:57 »

Ej i ja dijelim isto mišljenje.
DANAS  Oni kojima se mrsko potruditi da usavrse svoj um koriste rituale i magiju za svoje sebične ciljeve i osobnu korist.
...i tako je izlažu i prikazuju javnosti na najgori mogući način...
Evidentirano
जीव
कृष्ण
Spol: Muški
« Odgovor #4 na: Siječanj 08, 2009, 09:25:09 »

Pa dobro ne bih rekao da im je mrsko, mislim svatko ima svoj put, meni osobno ne pasu i ne volim ih bas, stoga zato sam tako kritican, ali imaju oni i svojih dobrih strana, ali ne treba previse postati ovisan o njima.
Evidentirano

Iako sam siromasan imam snove svoje, pred tebe podastirem svoje snove, gazi njezno jer gazis po snovima mojim.
Žena Vrač
जीव
कृष्ण
« Odgovor #5 na: Siječanj 08, 2009, 09:27:20 »

meni isto ne pasu, ni rituali ni religiske dogme zato radim samo otvaranje chakri, dizanje kunadalinija, upravljanja sa svojom pranom i hyperspace...

to je tako ... osobno kako pase kojoj osobi... radi se o ukusu  ;)
Evidentirano

BEWARE!! Anger, Fear, Aggression - dark side are they. One you start down the dark path, forever will it dominate your destiny
Default Avatar
जीव
कृष्ण
« Odgovor #6 na: Siječanj 08, 2009, 04:20:25 »

netočno, rituali se ne rade  zato što je neko lijen ili zato što ne može projicirati svoju volju mentalno a pogotovo ne možeš postat "ovisan" o njima. 

ritual je projiciranje svoje volje i korištenje vizualizacije kroz pokrete za skupljanje..ili odpuštanje određenog tipa energije (mene osobno podjecaju na tensegriti pokrete)

ritali su tu kako bi se kroz igrokaz (a vecina grupnih rituala je veliki simbolićni igrokaz) izvršila naša volja. - to je jedini cilj, igrokaz i simbolika kroz koju naš mozak povezuje simbole i pokreće npr pročišćenje)

jel tko od vas prisustvovao višem ritualu?? ovo u prvom postu je ritual nižeg reda ;) tipićan za wiccu (prizivanje čuvara)

p.s-Vještice nikad nisu prizivale čuvare (gardiens of D wočtaurs?)  sjevera zapada istoka i juga ;).

Evidentirano
Žena Vrač
जीव
कृष्ण
« Odgovor #7 na: Siječanj 08, 2009, 04:28:32 »

ja sam geledala neko prizivanje elemenata al da ti sikreno kazem meni to djeluje kao plecebo. Ja volim opipljivu energiju  :biggrin:
jesi ti prisustvovao vivec?
Evidentirano

Default Avatar
जीव
कृष्ण
« Odgovor #8 na: Siječanj 08, 2009, 04:33:19 »

Jesam (bio sam na ritualima O.T.O-vaca i ritualima Zlatne Zore -dok je postojala u hr (do nedavno je postojala -neregistrirana al registracija je samo formalnost za državu)

Ritual nije ritual i nema punu snagu ako ti pri izvođenju ne osjecas energiju . Da bi j uprikupio raspustio usmjerio ili ju stavi ou nešto moraš ju osjetiti. same kretnje i oponašanej bez svjesti da ta energija zbilaj je tu gdje ti želiš da bude nema učinka većeg od obićne misli. (ne kažem da misli nisu jake :) )
Evidentirano
Žena Vrač
जीव
कृष्ण
« Odgovor #9 na: Siječanj 08, 2009, 04:40:01 »

i jesi ju osjetio na sebi i na koji nacin?
Evidentirano

Default Avatar
जीव
कृष्ण
« Odgovor #10 na: Siječanj 08, 2009, 04:59:17 »

:) da jesam.   moji "izleti" u ritualnu praksu su bili spojeni sa mojim  vlastitim pokušajima otvaranja čakri tako da sam uvjek prije rituala radio par vježbi koje su mi palile (glavna baza new energy way + vizualizacija), kasnije je ta vizualizacija postala to da sam doslovno to vidio bez da sam se trudio.  energija bi se probudila tjekom meditacije (trnci..osjecaj da sam u vodi ili plutanje), vježbom sam uspo postic to da taj osjecaj ostane prisutan tokom ritualnog rada. do god je taj osjecaj trajao bio sam energetski osjetljiviji na skupljanje i odpuštanje energije. ( a traja je onolko kolko sam se trudio i vremena posvetio vježi toga)

Evidentirano
Žena Vrač
जीव
कृष्ण
« Odgovor #11 na: Siječanj 08, 2009, 05:16:52 »

i sta si izvodio sa tim ritualima  :biggrin:?
koje su ti sposobnosti bile?
(dobro je da ljudi znaju)... takodjer me zanima jesi se testirao... jako me brine taj blecebo efekt ili sistem vjere da nije sve samo umisljeno 1 osobi u glavi zato ja sve volim testirati i sa drugim ljudima...
Evidentirano

Default Avatar
जीव
कृष्ण
« Odgovor #12 na: Siječanj 08, 2009, 06:40:59 »

sposobnosti? ccc nisu bili usmjereni na otkljucavanje sposobnosti poput telekineze telepatije (na to sam prestao trošiti energiju sa 16 :D )   ( :lol: zašto bi bilo dobro da ljudi znaju? )

:) Ne nije bilo samo meni u glavi.

Posveti godinu dana svog vremena tome pa se uvjeri ;)
Evidentirano
Žena Vrač
जीव
कृष्ण
« Odgovor #13 na: Siječanj 08, 2009, 06:46:20 »

nisi bas puno rekao...
stoji ti na nozi 1 god a zapocni sa idejom da ces se prosvjetlit i narastit ti krila i to ce se zbilja dogodit.  ;)
Eto da ja nemoram trosit 1 god, tebe pitam (zato bi bilo dobro da ljudi znaju)... sta si konkretno dobio iz svega toga, koji je zakljucak kad bi napisao svoju knjigu o iskustvima. ?
Evidentirano

Default Avatar
जीव
कृष्ण
« Odgovor #14 na: Siječanj 08, 2009, 06:52:55 »

:) sve zapocinje od ideje :)

dobijes isto ko iz bilo koje prakse koja jaca duh tjelo, um . isto ko od joge,meditacije.. ili bilo kojeg energetskog rada na sebi.

to je smao drugacija staza od one koju ti pratiš sa istim ciljem -oslobođenjem.
Evidentirano
जीव
कृष्ण
« Odgovor #15 na: Siječanj 09, 2009, 09:05:31 »

Za današnjeg je čovjeka jedna od najtežih stvari prihvatiti nepostojanje postupka. Suvremeni je čovjek sav u priručnicima, metodama, koracima. Neprestano nešto bilježi, izrađuje dijagrame, silno se zanima za know-how. Ali, u svijetu čarobnjaka, postupci i rituali samo su obrasci koji trebaju privući i usmjeriti pozornost. Oni su sredstva koja se koriste za usmjeravanje zanimanja i odlučnosti. Nemaju druge vrijednosti.
Don Juan Matus
Evidentirano

Phoenix
Gost
« Odgovor #16 na: Siječanj 10, 2009, 03:08:07 »

Ej ba!!!

I ja radim rituale...

Svi oni koji vjeruju u moć prirode rade rituale...
To je ustvari harmonično surađivanje s elementima prirode...
Ne vlast nad njima nego sinteza s njihovim silama................
Evidentirano
Phoenix
Gost
« Odgovor #17 na: Siječanj 11, 2009, 11:34:41 »

Ej i ja dijelim isto mišljenje.
       Oni kojima se mrsko potruditi da usavrse svoj um koriste rituale i magiju..........

Ej prije svega...

svi ste me pogrešno razumjeli...ili sam se ja pogrešno izrazio ( :sorry:)
Pa da pojasnim:

Nekada davno postojali su ljudi koji su vjerovali u prirodu.Bili su njeni sljedbenici i radovali se svakoj njenoj blagodati. Zahvaljivali su Majci prirodi na svakoj kapi kiše, na svakoj pahulji snijega, na svakoj pronikloj sjemenci, na svakom dahu sunca, na svakoj iskrici munje...zvale su se VJEŠTICE

Da ne nastavljam Esej o vješticama napisat ću vam svoju skraćenu verziju.

Valjda sam bio jasan kakve su vještice bile nekada. Radovale su se prirodi i njezinim blagodatima. RITUALIMA s njom komunicirale i obraćale joj se. (NAPOMENA: Majka priroda nije moćna žena koja daje kišu, snijeg itd....to je jednostavno..PRIRODA, vještičije primarno božanstvo.)
Eh..a danas:
Ljudi su kroz vijekove otkrili te dobrotvorne i mirne ljude i izopačili ih. Naime, radi se o sledećem:
Vještice su vjerovale u prirodu i zahvaljivale su joj, a ljudi i CRKVA su pronašli njihove kuće, porušili njihove biblioteke, spalili knjige i njihova svetišta, ali ono što je najgore...izokrenuli su njihovu vjeru.
Svaka njihova riječ i molitva izokrenuta je. Svako dozivanje kiše za vrijeme suše postalo je dozivanje kiše u cilju izazivanja poplave, svako paljenje vatre za vrijeme Vještičijeg praznika preraslo je u lomaču...
Ljudi su prirodu pretvorili u vraga, vještice u njihove sluge  a noževe i svete predmete pretvorili u ubojita oružja.

I ono što sam htio da kažem onom rečenicom bilo je:

Danas je u ljudima usađen vrag i zla vještice i sam pomisao na magiju izaziva zgražanje i plašenje. A zato je kriva CRKVA.
I danas ljudi umjesto da se zahvale prirodi na njezinim plodovima i darovima, i umjetso da se potrude i vježbaju ove već navedene vježbe,
   oni jednostavno pomisle "Zašto bih kada mogu magijom", da, zašto bi se potrudili kada jednostavno uzmu ritual za novac i dobiju ga...

U to se,nekada lijepo vještičarstvo danas pretvorilo u oružje za uništavanje neprijatelja, za sticanje slave i novca.
I to je postepeno preraslo u obožavanje vraga i ostalih crnih stvari.... :diablo:

Evidentirano
Žena Vrač
जीव
कृष्ण
« Odgovor #18 na: Siječanj 11, 2009, 11:51:42 »

ja znam o tome, citala sam o tome sa 14... al je dobar info za one koji neznaju.
Kako tebi ide kao muskarcu sve ovo  :biggrin:?  Ipak zene su te koje prirodno imaju konekciju sa zemljom i prirodom  :angel:
Evidentirano

Phoenix
Gost
« Odgovor #19 na: Siječanj 13, 2009, 12:21:36 »

Ej ba...ma to nije važno...važno je biti ono što jesi...a ako ti je uvjerljivijije... ja sam
ti vještac...a ne vještica....a mislim da to ne igra neku važnu ulogu... :spiteful:

Citat:
Ipak zene su te koje prirodno imaju konekciju sa zemljom i prirodom  angel

Da...one je imaju,....a ja je pokušavam dobiti!!!
Evidentirano
 Str: [1] 2   Gore
  Ispis  

Skoči na: